RNC55J2611FRR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J2611FRR36
JLCPCB Part #
C3438487
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors