RNC55H2611FMR36
MFR.Part #
RNC55H2611FMR36
JLCPCB Part #
C3478575
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors