RNC55J2552BSB1465
MFR.Part #
RNC55J2552BSB1465
JLCPCB Part #
C3361039
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors