RNC55J2291BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J2291BSB14
JLCPCB Part #
C1455452
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors