Y149613K3000Q0R
MFR.Part #
Y149613K3000Q0R
JLCPCB Part #
C4198010
Description
-55℃~+150℃ 13.3kΩ 150mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount