RNC55J2290BSRSL
MFR.Part #
RNC55J2290BSRSL
JLCPCB Part #
C1820927
Description
-65℃~+175℃ 125mW 229Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors