RNC55J2263BRBSL
MFR.Part #
RNC55J2263BRBSL
JLCPCB Part #
C1457118
Description
-65℃~+175℃ 125mW 226kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors