TNPU120618K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU120618K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4240318
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS