RNC55J2262FSB14
MFR.Part #
RNC55J2262FSB14
JLCPCB Part #
C1443137
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors