Y0786123R240T9L
MFR.Part #
Y0786123R240T9L
JLCPCB Part #
C1477099
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 123.24Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS