VS-65EPS12L-M3
MFR.Part #
VS-65EPS12L-M3
JLCPCB Part #
C468122
Package
TO-247AD-2
Description
-40℃~+150℃ 1.12V@65A 1.2kV 100uA@1.2kV 65A Standalone TO-247AD-2 Diodes - General Purpose ROHS