RNC55J1964FSRE8
MFR.Part #
RNC55J1964FSRE8
JLCPCB Part #
C3423214
Description
-65℃~+175℃ 1.96MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors