T7RYB502KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T7RYB502KT20
JLCPCB Part #
C5793071
Package
Plugin
Description
1 500mW 5kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS