RNC55J1910FSR36
MFR.Part #
RNC55J1910FSR36
JLCPCB Part #
C1802909
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors