RNC55J17R2BSRE7
MFR.Part #
RNC55J17R2BSRE7
JLCPCB Part #
C3466281
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors