RNC55J17R2BSB14
MFR.Part #
RNC55J17R2BSB14
JLCPCB Part #
C3548959
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors