RNC55J1782FSR3665
MFR.Part #
RNC55J1782FSR3665
JLCPCB Part #
C3422964
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors