SMBJ10CA-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ10CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1981853
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 35.3A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS