RNC55J1740BMB14
MFR.Part #
RNC55J1740BMB14
JLCPCB Part #
C1455485
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors