RNC55J1652BSR36
MFR.Part #
RNC55J1652BSR36
JLCPCB Part #
C1814081
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors