ERC55301R00FHEB500
MFR.Part #
ERC55301R00FHEB500
JLCPCB Part #
C3489496
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS