RNC55J1622FMR36
MFR.Part #
RNC55J1622FMR36
JLCPCB Part #
C3412883
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors