RNC55J1402FMR36
MFR.Part #
RNC55J1402FMR36
JLCPCB Part #
C1802853
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors