RNC55J1401FRB14
MFR.Part #
RNC55J1401FRB14
JLCPCB Part #
C3456388
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors