757D398M010EK3O
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
757D398M010EK3O
JLCPCB Part #
C5112715
Package
Plugin,D16xL27.9mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 16mm 2.15A@120Hz 27.9mm 3900uF 5000hrs@105℃ 66mΩ@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL27.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded