RNC55J1332DSRE6
MFR.Part #
RNC55J1332DSRE6
JLCPCB Part #
C3546149
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors