RNC55J4481DSRSL65
MFR.Part #
RNC55J4481DSRSL65
JLCPCB Part #
C3396500
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors