RNC55J1291BSRE7
MFR.Part #
RNC55J1291BSRE7
JLCPCB Part #
C3406082
Description
-65℃~+175℃ 1.29kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors