Y14961K50000T9W
MFR.Part #
Y14961K50000T9W
JLCPCB Part #
C4287970
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 150mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS