RNC55J1200BSRE8
MFR.Part #
RNC55J1200BSRE8
JLCPCB Part #
C3485416
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors