ERC551K7800FKEK500
MFR.Part #
ERC551K7800FKEK500
JLCPCB Part #
C3516975
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS