RNC55J1190FSB14
MFR.Part #
RNC55J1190FSB14
JLCPCB Part #
C1412862
Description
-65℃~+175℃ 119Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors