RNC55J1181BSB1465
MFR.Part #
RNC55J1181BSB1465
JLCPCB Part #
C3381125
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors