CW005900R0JE73
MFR.Part #
CW005900R0JE73
JLCPCB Part #
C3505542
Description
-65℃~+350℃ 6.5W 900Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS