RNC55J1150BSRE7
MFR.Part #
RNC55J1150BSRE7
JLCPCB Part #
C3538585
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors