RNC55J1052BSRSL
MFR.Part #
RNC55J1052BSRSL
JLCPCB Part #
C3389646
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors