RNC55J1011BRBSL
MFR.Part #
RNC55J1011BRBSL
JLCPCB Part #
C1459050
Description
-65℃~+175℃ 1.01kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors