RNC55J1002DSRSL65
MFR.Part #
RNC55J1002DSRSL65
JLCPCB Part #
C3547480
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors