ERC55255K00FKEB500
MFR.Part #
ERC55255K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3499331
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 255kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS