RNC55J1000BRB14
MFR.Part #
RNC55J1000BRB14
JLCPCB Part #
C3497314
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors