RNC55H9760FSRE765
MFR.Part #
RNC55H9760FSRE765
JLCPCB Part #
C3576636
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors