RNC55H9760FRBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H9760FRBSL
JLCPCB Part #
C1438871
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors