RN55D1130FB14
MFR.Part #
RN55D1130FB14
JLCPCB Part #
C3512938
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors