SFR16S0009103JA500
MFR.Part #
SFR16S0009103JA500
JLCPCB Part #
C1375909
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS