RNC55H9422BSR36
MFR.Part #
RNC55H9422BSR36
JLCPCB Part #
C3527088
Description
-65℃~+175℃ 125mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors