RN60C1250BB14
MFR.Part #
RN60C1250BB14
JLCPCB Part #
C1402285
Description
-65℃~+175℃ 125Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors