RNC55H8871FSB1465
MFR.Part #
RNC55H8871FSB1465
JLCPCB Part #
C3425090
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors