RNC55H8660BRBSL65
MFR.Part #
RNC55H8660BRBSL65
JLCPCB Part #
C3400555
Description
-65℃~+175℃ 125mW 866Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors