RNC55H8761BRBSL65
MFR.Part #
RNC55H8761BRBSL65
JLCPCB Part #
C3532355
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors