RNC55H80R6BRBSL65
MFR.Part #
RNC55H80R6BRBSL65
JLCPCB Part #
C3466589
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors